Aktuality a oznámení

Konference XVL DLB 2024 Plzeň (29.5.-1.6.2024) - registrace spuštěna!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

jménem organizátorů si vás dovoluji srdečně pozvat „na půlkulaté“  XVL. Dny lékařské biofyziky  2024 (29.5.-1.6.2024)  a zároveň vás informovat, že byla spuštěna registrace – odkaz zde  (https://www.mefanet.cz/index.php?pg=dlb).

Stránky byly spuštěny nezvykle brzy z toho důvodu, že kongresový hotel, kde se bude konference konat, nám poskytnul slevy na ubytování při včasné rezervaci, pokud rezervace proběhne do 20.2.2024.

I po tomto termínu budou mít účastníci konference na ubytování slevu, již však ne tak lukrativní.

Při registraci je ale nutno použít slevový kód DLB2024, zadávejte ho, prosím, již při výběru termínu pobytu.

Stránky jsou funkční a zároveň představují pilota univerzálních stránek pro konference DLB dalších pořadatelů – již zmiňováno dříve.

Co se týče stránek, dovoluji si požádat o shovívavost. Pro nedostatek času nám autoři přizpůsobili přihlašovací stránky původně určené pro konferenci MEFANET (IBA MUNI), takže stránky neposkytují úplný komfort, který bychom asi očekávali. Nicméně dohoda s kolegy z IBA MUNI zní, že během aktuálního provozu vychytáme mouchy a posbíráme požadavky, které se využijí pro vytvoření definitivní verze našich budoucích stránek.

Veškeré potřebné informace k XVL. DLB 2024 jsou k dispozici na výše uvedených stránkách, nicméně si dovoluji připomenout kritické termíny a informace:

20. 2. 2024 – Rezervace hotelu se slevou pro včasnou rezervaci.

31. 3. 2024 – Registrace na konferenci se slevou.

15. 4. 2024 – Nepřekročitelný deadline pro odeslání abstraktu.

Oficiální program konference je uveden na stránkách též, nicméně si ještě dovoluji poznamenat, že  program DLB reálně končí 31.5. obědem.

Náplň programu na pátek odpoledne a sobotu dopoledne je v oficiálním programu uvedena pro potřebu těch, kteří kvůli velké vzdálenosti a obvyklým komplikacím na trase pojedou domů až v sobotu.

V případě potřeby je možné se na organizátory DLB obrátit prostřednictvím následujícího kontaktu:

Paní Bohumila Černá

sekretariát

Ústav biofyziky LF UK v Plzni

alej Svobody 1655/76

323 00 Plzeň

Tel: 377 593 210

Email: bohumila.cerna@lfp.cuni.cz

Na závěr si ještě dovolím připomenout, že se během konference bude konat i plenární zasedání naší ČSLF JEP, na kterou tímto zvu též.

Srdečně vás všechny zdravím a těším se na setkání s vámi i na bohatou účast!

MUDr. Lukáš Bolek, Ph.D.

předseda OS

E-mailový zpravodaj

 

Vepsáním a odesláním e-mailu dáváte souhlas se zasíláním elektronického zpravodaje, ten mohou odebírat i nečlenové společnosti.

Odeslat

 

Partner stránek

Zobrazit

Staňte se členem

Informace
Přihláška